دانلود کتاب IELTS Academic Task 1
دانلود کتاب IELTS Academic Task 1

همانطور که می دانید بخش writing آیلتس یکی از مشکل ترین بخش ها برای داوطلبان می باشد. در این زمینه کتاب های بسیار زیادی تحریر شده اند اما در این میان کتب نوشته Ryan Higgins بسیار عالی و اثر بخش می باشند.در این پست کتاب بسیار نایاب IELTS Academic Writing Task 1 ورژن 2017 را برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

رایتینگ تسک یک آکادمیک رایان کامل ترین کتاب رایتینگ تسک یک آکادمیک آیلتس آپدیت شده در سال 2017، جدیدترین کتاب رایتینگ آکادمیک تسک یک استاد رایان می باشد. این کتاب در قالب پی دی اف از
سایت رسمی آقای رایان به قیمت 19 دلار خریداری شده است. کمتر کسی در ایران وجود دارد که در حال آماده سازی آزمون آیلتس باشد و چیزی از استاد رایان نشنیده باشد. عنوان کتاب رایتینگ تسک یک آکادمیک رایان " How to write at a band 9 Level " می باشد. این جمله به معنی چگونه در سطح نمره 9 آیلتس بنویسیم، شعار اصلی آقای رایان در تمام کتاب های رایتینگ آیلتس می باشد. به جرات می توان گفت هیچ نکته ای برای کسب نمره 9 وجود ندارد، که در این کتاب های آموزش آیلتس وجود نداشته باشد.

از مزیت های کتاب رایتینگ تسک یک آکادمیک رایان کامل بودن و جامع بودن آن می باشد. کلیه نمونه سوالات و انواع سوالات رایتینگ تسک یک آکادمیک در این کتاب فوق العاده مورد بررسی استاد رایان قرار گرفته است.​ مزیت دیگر کتاب رایتینگ تسک یک آکادمیک رایان داشتن دیدگاه اگزمینری آقای رایان در نگارش کتاب هاست. کتاب های رایتینگ استاد رایان از دید یک تصحیح کننده آزمون آیلتس نگارش شده است. در نتیجه شما نکاتی را فرا خواهید گرفت که بتواند یک اگزمینر آزمون آیلتس را راضی کند که به شما نمرات بالای 7 بدهد.

مزیت دیگر کتاب رایتینگ تسک یک آکادمیک رایان مرحله به مرحله پیش رفتن آن می باشد. به طوری که کلیه سطوح داوطلبان آزمون آیلتس می توانند از آنها استفاده نمایند. مزیت دیگر مثال های فراوان و نمونه رایتینگ های موفق و نمرات 9 آزمون رایتینگ تسک یک آکادمیک می باشد. از مزیت دیگر این محصول فراگیری لغات بسیار کاربردی برای آنالیز نمودارهای مختلف می باشد. در کتاب رایتینگ تسک یک آکادمیک رایان برای کسانی به نگارش در آمده که واقعا قصد کسب نمرات بسیار بالا را در آزمون رایتینگ آیلتس دارند.

آخرین و البته مهم ترین مزیت این محصول فوق العاده قیمت باورنکردنی آن می باشد. کتاب رایتینگ تسک یک آکادمیک رایان در
سایت رسمی استاد رایان به قیمت 19 دلار عرضه می شود. اما شما می توانید این محصول فوق العاده را در سایت ما به قیمت باور نکردی تهیه نمایید.

این محصول تا حالا 47 بار فروخته شده است
فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

ielts.academic.task.1.band.9.2017.2018 @pdfenglish_1508562195_1500_1624_1148.zip49.79 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 5,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت