دانلود کتاب IELTS RECENT TOPICS 2017
دانلود کتاب  IELTS RECENT TOPICS 2017

همه می دانند که موضوعات آیلتس به صورت سالانه تغییر می کند و در طول یک سال میلادی احتمال تکرار شدن یک موضوع بیسار بالاست. این کتاب در واقع کلیه موضوعات مطرح شده سراسر دنیا را به تفکیک کشور جمع آوری کرده است.

همه می خواهند بدانند که آخرین مرحله قبل از آزمون آیلتس چه کاری می بایست انجام بدهند؟

طبق توصیه اساتید برتر آیلتس بهترین کار قبل از آزمون آیلتس ریویو و دوره کردن آخرین موضوعات و تاپیک های مطرح شده در آیلتس می باشد تا شما در امتحان غافلگیر نشوید.

کتاب IELTS RECENT TOPICS که ویرایش اکتبر 2017 آن انحصارا توسط تیم ما خریداری شده و ارائه شده است، تمامی موضوعات مطرح شده در آیلتس های سراسر دنیا را از اواخر 2016 تا کنون جمع آوری کرده است.

این کتاب برای سه گروه از افراد مفید است:

گروه اول: افرادی که با مطالعه فراوان و زحمت بسیار سطح زبان خود را بالا برده اند و نمی خواهند در آزمون آیلتس صرفا به علت روبرو شدن با موضوع جدید و شوک شدن از امتیاز یک بخش را از دست بدهند.

گروه دوم: افرادی که فرصت مطالعه زیادی نداشته اند اما می خواهند شانس خود را برای گرفتن نمره، بالاتر ببرند.

گروه سوم: افرادی که برای تقویت مهارت اسپیکینگ خود دنبال کیو کارت ها هستند، پس چه بهتر که با نمونه های اخیر که احتمال تکرار بسیار بالا دارد تمرین کنند

شما برای تهیه این محصول فوق العاده باید 49 دلار پرداخت نمایید. در حالیکه این محصول فوق العاده کاربردی را در سایت ما با قیمت باورنکردنی می توانید تهیه نمایید.

ما قصد داریم با پیدا کردن با کیفیت ترین فایل ممکن و خرید فایل های اصلی کتاب از طریق پرداخت با مستر کارت بر پایه دلار از سایت های خارجی، مجموعه کامل کتاب های زبان انگلیسی بروز دنیا را در حداقل زمان ممکن و با هزینه بسیار کم به دست هموطنان برسانیم. خواهشنمدیم پس از خرید فایل از انتشار آن در گروهها و کانال ها خودداری نمایید تا با افزایش استقبال از این طرح ما را در خدمت رسانی سریع تر و خرید منابع انگلیسی بیشتر یاری نمایید.

درصورت امکان سایر افرادی که ممکن است ناآگاهانه اقدام به انتشار فایل ها نمایند مطلع فرمایید.

این محصول تا حالا 14 بار فروخته شده است
فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

ielts recent exam 2017 @pdfenglish_1509615155_1620_1624_1497.zip3.89 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 5,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت