دانلود کتاب اسرار لغات آیلتس
دانلود کتاب اسرار لغات آیلتس

آموزش لغات آیلتس شامل اسرار لغات آیلتس می باشد که فایل اصلی آن توسط تیم تولید محتوای ما از سایت آمازون خریداری شده است. این کتاب پرفروش ترین کتاب سال در زمینه آموزش لغات آیلتس در سایت آمازون می باشد.

در کتاب آموزش لغات آیلتس ، اسرار ساختار عبارت ها و کالوکیشن های مهم به شکل بسیار کاربردی به شما آموزش داده می شود. بعد از مطالعه این کتاب فوق العاده، لغات و اصطلاحاتی را می آموزید که اگزمینر شما را شگفت زده می کند تا نمرات بسیار بالایی در تسک دو رایتینگ به شما بدهد، به شما آموزش داده خواهد شد. در اصل، شما اگزمینر خود را سوپرایز می کنید. با مطالعه این کتاب، اگزمینر شما دیگر نمی تواند نمره ای کمتر از 7 به شما بدهد که این موضوع توسط نویسنده کتاب صد در صد گارانتی شده است.

به علاوه در کتاب اسرار لغات آیلتس متدهای بسیار سریع و کاربردی در زمینه یادگیری لغات آیلتس به شما یاد داده خواهد شد. که در آزمون رایتینگ آیلتس خود جملات و عبارات معمولی و روزمره را به سادگی به عبارات پیچیده و پیشرفته تبدیل کنید. این امتیاز بزرگ موجود در این کتاب برای داوطلبان اسپیکینگ آیلتس نیز بسیار مفید می باشد. کسانی که مدام گلایه دارند که ما عبارات روزمره و ساده را می دانیم. ولی از استفاده از لغات سطح بالا و پیشرفته بسیار عاجز می باشیم.


این کتاب در واقع برای افزایش Lexical Range که یکی از فاکتورهای رایتینگ و اسپیکینگ هست تهیه شده است.

از امتیازات دیگر این کتاب ارایه نمونه های بسیار زیاد رایتینگ با نمره 9 می باشد.

این محصول تا حالا 10 بار فروخته شده است
فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

get ielts band 9 vocab secrets @pdfenglish_1509138309_1536_1624_1658.zip1.16 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 5,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت