دانلود کتاب Get IELTS band 9 GENERAL TRAINING WRITING TASK 1
دانلود کتاب  Get IELTS band 9 GENERAL TRAINING WRITING TASK 1

کتاب Get IELTS band 9 GENERAL TRAINING WRITING TASK 1که فایل اصلی آن توسط تیم تولید محتوای ما از سایت آمازون خریداری شده است. این فایل با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو در متن است.

این کتاب پرفروش ترین کتاب سال در زمینه آموزش تسک یک آیلتس جنرال در سایت آمازون می باشد.

در این کتاب انواع نامه های درخواست، توضیح، پیشنهاد، شکایت و غیره که در تسک یک جنرال آیلتس مطرح می شود همراه با مثال های فراوان آموزش داده شده است. تمرکز این کتاب برای ساختار های رسمی، نیمه رسمی، و غیر رسمی است که با رعایت این نکات شما قطعا نمره ای بالاتر از 7 خواهید گرفت.

در این کتاب ساختار عبارت ها و کالوکیشن های مهم به شکل بسیار کاربردی به شما آموزش داده می شود. بعد از مطالعه این کتاب فوق العاده، لغات و اصطلاحاتی را می آموزید که اگزمینر شما را شگفت زده می کند تا نمرات بسیار بالایی در تسک یک رایتینگ جنرال به شما بدهد. در اصل، شما اگزمینر خود را سوپرایز می کنید. با مطالعه این کتاب، اگزمینر شما دیگر نمی تواند نمره ای کمتر از 7 به شما بدهد که این موضوع توسط نویسنده کتاب صد در صد گارانتی شده است.

به علاوه در این کتاب به شما یاد داده خواهد شد که چگونه در آزمون رایتینگ آیلتس جملات و عبارات معمولی و روزمره را به سادگی به عبارات پیچیده و پیشرفته تبدیل کنید.

از امتیازات دیگر این کتاب ارایه نمونه های بسیار زیاد رایتینگ است که موفق به کسب نمره 9 شده اند.

این محصول تا حالا 56 بار فروخته شده است
فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

get ielts band 9 general training task 1_1509216988_1542_1624_1779.zip1.23 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 2,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت